POSZUKUJESZ DOSTAWCY DREWNA?

Jesteśmy najlepszym dostawcą w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego. Stawiamy na ciągły rozwój oraz poszerzanie zasięgu działania. Jeśli prowadzisz firmę budowlaną, sprzedajesz drewno budowlane i potrzebujesz dostawcy, skontaktuj się z nami, a ustalimy najlepsze warunki współpracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Poniżej przedstawiamy realizację firm, które z nami współpracują i wykorzystują nasz towar.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Serdecznie polecam tartak Luk-Trak! Bardzo długo szukaliśmy w Gorzowie Wielkopolskim idealnego drewna na wymarzoną altankę i to właśnie tutaj znaleźliśmy fantastycznie pasujące do naszych wymogów produkty z drewna! Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi – właścicielowi za profesjonalną pomoc i obsługę! Na pewno będziemy polecać, a w potrzebie jeszcze nie raz wrócimy!

Adrianna

Towar najwyżej jakości, bardzo polecam to miejsce! Fachowa pomoc w dobraniu odpowiedniego drewna do budowy domu, można kupić zarówno więźby dachowe jak i deski do szalunków czy też łaty.

Stanisław

Z czystym sumieniem polecamy tartak w Kłodawie. Zamawialiśmy deski na szalunki oraz materiał potrzebny do naszej wiaty. Szybki termin realizacji oraz dobre ceny. Panowie tam potrafią doradzić i znają się na rzeczy. Polecamy!

Julia

TELEFON

572 303 860

OTWARTE

od poniedziałku do piątku
godz. 6:00 – 14:00

w sobotę
godz. 7:00 – 10:00

ADRES

Jeziorna 5,
66-415 Kłodawa

TELEFON

572 303 860

OTWARTE

od poniedziałku do piątku
godz. 6:00 – 14:00


w sobotę
godz. 7:00 – 10:00

ADRES

Jeziorna 5,
66-415 Kłodawa